WIRACOM s.r.o.
Spojíme vás
s celým světem
WIRACOM s.r.o.
Spojíme vás
s celým světem
WiMAX
NOVINKY

Asi nejnovější novinka je, že jsme otevřeli opravnu a prodejnu všeho kolem výpočetní techniky na Husově náměstí 10 v místě kde dřív byla restauace Korzo. Nabízíme zde i přístup k internetu pro veřejnost, dale wifi hotspot zdarma. Věci které nejsou momentálně na sklade do par dnu zajistíme, nebo i dovezeme.


Vzhledem k narůstajícímu rušení ve WiFi pásmu, které používáme na přenos internetu, jsme byli nuceni přejít zatím s částí, později s většinou našich služeb na profesionální zařízení, popřípadě na jiné části frekvenčního spektra, čímž se zkvalitní všechny naše služby.

- zprovozněn e-Shop, kde si muzete po zaregistrovaní objednat věci, nebo služby související s výpočetní technikou, mýžete si i telefonicky objednat co není na našich stránkách, po konzultaci s námi dodáme na prodejnu, nebo vám dovezeme.
- rozšiřujeme internetovou konektivitu v Rakovníku po optických kabelech
- otviráme prodejnu a opravnu PC s přístupem k internetu pro veřejnost na Husově námestí 10 - bývalé Korzo
- Spouštíme IpTV - internetovou televizi i v HD kvalitě s více jak 90 ti programy
- Nastavujeme větší rychlosti toku dat pro naše uživatele.
- Zřídili jsme nový velkokapacitní spoj pro připojení naší sítě na optickou celosvětovou internetovou páteř. Naše zřízení pracuje v placeném, tedy garantovaném pásmu a má možnost přenést 300Mbit/s tok dat oběma směry zároveň, po úpravě i více.
- Bendovka a Mýtská je první lokalita v Rakovníku, kde jsme vybudovali optickou síť pro připojení našich uživatelů v panelových domech.
- Páteřní spoje jsme začali budovat na profesionálních zařízeních v pásmu 10Ghz
- Pro zájem o opravdu garantovaný přenos dat k uživateli máme připraveno profesionální zařízení, které splní i víc než jste očekávali.
- Firmám můžeme nabídnout větší toky dat, se spolehlivým přenosem a malou latencí.
- Rozšířili jsme počet druhů připojení, aby jste si mohli vybrat přesně to, co potřebujete.
- Nabízíme i nové využití internetu na levnější volaní na pevné, mobilní linky i po internetu - internetovou telefonii..
- Připravili jsme pro Vás FTP server s úložným prostorem pro Vaše data.
- Můžete použít zdarma náš e-mailový server s antivirovou a antispamovou ochranou, který již hlídá poštovní komunikaci proti průniku virů.
- Změnili jsme strategii rozdělování dat a část našich uživatelů již bude připojena optickým a metalickým vedením bez přenosu vzduchem.
- Stav naší sítě je neustále monitorován, pokud nastane závada, budeme se ji snažit co nejdříve odstranit. V případe ohlášení poruchy, kterou jsme nezjistili, budou maximálně do 6 hodin po nahlášení zahájeny práce vedoucí k nápravě.
- Více informací pro naše uživatele je na vnitřním webu.