WIRACOM s.r.o.
Spojíme vás
s celým světem
WIRACOM s.r.o.
Spojíme vás
s celým světem
WiMAX
Internetová televize
V nabídce společnosti Wiracom s.r.o je možno zakoupit více než 80 televizních kanálů , některé ve v kvalitě HD. U Základních tarifů, které lze rozšiřovat výběrem z 9 Tematických balíčků od filmových, zpravodajských či sportovních přes hudební a dokumentární až po programy pro děti, které je možno prostřednictvím jednoduché uživatelské aplikace modifikovat včetně blokace jednotlivých kanálů pro individuální uživatele (rodičovský zámek apod.) Dále je v nabídce placená videopůjčovna - VIDEO ON DEMAND a neplacená HBO DIGITAL zdarma k balíčkum HBO. V ceně základních tarifů jsou zdarma zahrnuty tyto funkce:

EPG  -  programový průvodce
MOJE TV - vytváření vlastní programové skladby
PAUSE LIVE TV - pozastavení živého vysílání
START OVER TV - sledování již probíhající pořad od jeho začátku
nPWR  - videorekordér - označení pořadů v EPG s nahráním v centru pro uživatele
Wiracom s.r.o. nabízí možnost přístupu k televiznímu vysílání prostřednictvím služby IPTV - kabelové televize nové generace. Digitální televize IPTV poskytuje digitální kvalitu obrazu i zvuku, bez jakéhokoliv šumu nebo zrnění a bez nutnosti instalace anténního připojení. Kvalita zvuku ani obrazu není ovlivněná počasím nebo atmosférickými poruchami, a je přenášena bez rušivých vlivů programových filtrů užívaných tradičními analogovými kabelovými televizemi.
Sledování IPTV je možné pouze v některých lokalitách v Rakovníku. Přenos dat je po naší síti do setoboxu umístěného v blízkosti televize. Dále pak pomocí kabelu cinch, scart, nebo HDMI do konektoru vašeho televizoru.
V případě vašeho zájmu o službu nás kontaktujte.
Nabídka IPTV
Připojení IPTV
Stali jsme se partnery Lepší.TV a nabízíme vám Lepší.TV  která funguje přes jakékoliv Vaše internetové připojení. Stačí si objednat Lepší.TV BOX nebo můžete využívat Lepší.TV na Smart TV a dalších zařízeních. Zprovoznění je snadné, zvládne ho opravdu každý.
V případě vašeho zájmu o službu nás kontaktujte
Připojení Lepší.TV